BUNPIG Stripe Window Film Static Cling Privacy Glass Stickers matowe Неклеящееся okienne dywanowe do biura, łazienki, kuchni

Nowy produkt

zł19.75

-10%

zł21.95

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: opatentowana folia okienna, vinyl koloru wiśniowego, okno z warstwą folii, lniana okienna folia, lepka okienna folia ochronna, statyczne naklejki okno, wiktoriańskie okienne naklejki, Skoworoda dla omlet z 4 otworami, matowy telefon prywatności, film okno.

Żadnego kleju:

Folia do ustronnej okna-to суперстатическое przyleganie.Więcej żadnych kłopotów z klejem, bez gwałtownego chemicznego zapachu.

Dobra praca ochrona prywatności:

matowa folia okienna może blokować niewiem krajobraz, i nikt nie może go zobaczyć,zapewniając, że przestrzeń jest dobrze chronione, w tym samym czasie, dzięki czemu w komfortowy naturalnemu światłu przenikać do środka.

Anty-UV i ciepła kontrola:

To może skutecznie filtrować większość promieni uv i kontrolować nadmierne ciepło i blask.Dobrze pomaga zapobiec blaknięcie mebli do domu.

Łatwy w instalacji i wielokrotnego użytku.

Statyczna цепкая okienna folia idealnie nadaje się do każdego gładkiego szkła, może być ponownie przetwarzane nawet pomarszczona , bardzo łatwo zdjąć, nie ma żadnych śladów, okna zawsze czyste.Wielokrotnego użycia-skręć go i dobrze przechowywać, gdy nie jest potrzebny, do następnego użycia.

Uwaga:

Przed instalacją upewnij się, że powierzchnia okna, krawędzie i narożniki są wystarczająco czyste bez kurzu; ♻️podczas instalacji (ważne), proszę, zdejmij folię ochronną i rozpyl dużo wody jak na powierzchni okna, jak i na tylną część folii okiennej do skutecznego mocowania; ♻️po instalacji, należy przycinać pola i zostawić wystarczająco dużo przerw na krawędziach, aby łatwo wycisnąć pęcherzyki powietrza.W produkcie jest instrukcja, proszę zwrócić uwagę na oglądanie.

Instrukcja Instalacji:

1. Zmierzyć powierzchnię i przeciąć folię.Zostaw dodatkowy centymetr zapasu z każdej strony dla łatwej regulacji. 2. Starannie oczyścić powierzchnię celowania i upewnij się, że jest wystarczająco czyste i nie zawiera kurzu. 3. Zdjąć przezroczystą folię wzdłuż krótszego brzegu strony. (Bardzo Ważne!!!) 4. rozpyl dużo wody lub wody z mydłem jak na gładką stronę folii okiennej, jak i na okno, a następnie zainstalować okna, folie na okna. 5. Użyj miękki ręcznik lub Raquel, aby przetrzeć folię tę iz powrotem, aby upewnić się, że pęcherzyki i woda zostały całkowicie usunięte. 6. sfazować krawędzie i użyj szmatki, aby wyrównać folię.A właśnie, że tak!

Jak usunąć przezroczystą folię ochronną:

Krok 1 - proszę, zwilż jeden kąt folii okiennej i za pomocą palców, obróć go na jakiś czas, aby poluzować mocowanie między folią okienną i przejrzysty podkładem; Krok 2 - należy przymocować taśmę do boku przezroczystego kąta podłoża folii (możemy również dołączone małą taśmę na każdy rolka folii okiennej dla wygody), a następnie kliknij na nią skutecznego mocowania; Krok 3 - i wtedy można łatwo oddzielić przezroczystą folię ochronną z folii okiennej.

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Bądź zastosowanie Sypialnia kuchnia łazienka, drzwi przesuwne okno meble
Zasada Działania Elektrostatyczna adsorpcji
Cechą Statyczne Czepianie Się
szablon Efekt Malowane Paski
Materiał zwierzę
marka БУНПИГ
Funkcja Ochrona Prywatności
Typ Szklane Folie
Specjalna Powłoka теплопередающий winylu
Długość 80 /150 /250 cm
Szerokość 30/45/60/90 cm

Napisz opinię

BUNPIG Stripe Window Film Static Cling Privacy Glass Stickers matowe Неклеящееся okienne dywanowe do biura, łazienki, kuchni

BUNPIG Stripe Window Film Static Cling Privacy Glass Stickers matowe Неклеящееся okienne dywanowe do biura, łazienki, kuchni

Opinie