DIY Cat Climbing Pillar 30cm /40cm z śrubą o średnicy 6.0 CM

Nowy produkt

zł59.10

-20%

zł73.89

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: die cat wood, hamak dla kotów etsy, wspinać się kota ściany, koci post, centrum aktywnego wypoczynku koty, kota drzewo, kocie skrobak, drzewo kot wieży, аппликационная kot, PAT Kat.

DIY Cat Wspinaczka słup 30 cm /40 cm ze śrubą

Uwaga: Сизальная lina ma kwaśny zapach.Zapach najniższej liny zniknie za jakiś czas.Bo liny wszystkie nowe, mają świetny zapach, więc proszę, zajmij się tym, zanim go zamówić.

Kontakty

Jeśli są państwo zainteresowani naszymi produktami, i masz jakieś problemy z nim, możesz skontaktować się z nami za pomocą wiadomości, handlowego, menedżera, e-mail lub telefonu.

O płatność

Akceptujemy następujące sposoby płatności:

1. Ali-pay(Escrow)

2. Przelew Bankowy

3.karta kredytowa itp

Napisz do nas, aby uzyskać informacje

Sposób płatności przelewem należy dodać $25,00 do ogólnej kwoty prowizji za transakcję bankową

O wysyłce

1. Twój towar zostanie wysłany pocztą lotniczą poczta wieloryba w ciągu 5 dni roboczych po otrzymaniu płatności lub w oczekiwaniu na zapłatę.

Uwaga: proszę dokładnie sprawdzić swój adres i numer telefonu,kod pocztowy.Jeżeli twój adres nie będzie kompletna, nie wyślemy zamówienie.

2. Otrzymujesz towar musi zająć 15-45 dni roboczych (z wyjątkiem dni świątecznych).

Niektóre kraje są bardzo daleko,na przykład Brazylia kraj może potrzebować 60-90 dni.

3. Jeśli chcesz otrzymać towar szybciej, wybierz szybką dostawę, takie jak EMS, FedEx,DHL, ale są one droższe, niż porcelanowa poczta Lotnicza poczta.

Zanim zamówisz towar,skontaktuj się z nami, a my musimy dodać różnicę w cenie.W przeciwnym razie nie wysłał bym ci ten towar.

Dziękuję ci za radę.

Zasady Zwrotu I Zwrotu Środków Pieniężnych

1. Jak masz swoje przesyłki,proszę dokładnie sprawdzić, czy opakowanie i towar po raz pierwszy.Dwie sytuacje:

a.No problem jakości : Jeśli jesteś niezadowolony z produktu,skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni i zwrócić go w ciągu 10 dni od daty otrzymania.Podaj nam numer śledzenia przesyłki i przyczynę zwrotu.opłata za zwrot płatne przez kupującego.

b.problem jakości: wady/uszkodzenia,proszę nie otwierać spór, przed skontaktowaniem się z nami.Niezgodność koloru nie odnosi się do problemów jakości,spowodowane kilkoma innymi elementami,takimi jak oświetlenie tła itp.

3. Po tym,jak nie dostał swoje przesyłki są 2 sytuacje:

a.ciągle w drodze - proszę cierpliwie czekaj, skontaktuj się z nami, aby przedłużyć czas ochrony dla ciebie.( można sprawdzić status przesyłki na stronie)

b.zwrot/utrata - najpierw skontaktuj się z nami,możemy wysłać go ponownie lub zwrócić ci pieniądze.

O sprzężenia zwrotnego

Informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważne, dlatego, jeśli otrzymałeś towar i jesteś zadowolony z nich, proszę, zostaw pozytywny komentarz, a my również możemy to zrobić.Jeśli nie jesteś zadowolony z nich, przed opuszczeniem negatywną opinię, proszę, daj nam znać w pierwszej kolejności i pomóc rozwiązać problem, dopóki nie jesteś zadowolony z nimi.

Materiał Drzewo
marka ОЛИВИС
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Typ koty
wykonane przez firmę Сизальная lina, drewno
Długość
Model Т148
DIA

Napisz opinię

DIY Cat Climbing Pillar 30cm /40cm z śrubą o średnicy 6.0 CM

DIY Cat Climbing Pillar 30cm /40cm z śrubą o średnicy 6.0 CM

Opinie