1 szt. niebieski/czerwony oryginalny rower papierowe karty do gry Rider Back standardowe talie kart pokerowych karty

Nowy produkt

zł26.46

-6%

zł28.17

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: części roweru duże, magiczna sztuczka, wyścigu gokartów, gra karciana, gra planszowa, poker, pokład, Farby, uno attack gra, blackjack mapa.

O Produkcie

1)rozmiar :8.8*6.3 cm

2)Waga:150 g

3)Materiał:Papier Najwyższej Jakości Z Postępowymi Drukowanymi Farbami

4)Opcja: Opcja 2 Rodzajów

5)pakiet produktów : 1 szt

6)Kolor:Jak Na Zdjęciu

7)pakiety:worki PVC/kartonik

Wystawa Produktów

O wysyłce

1).Dostawa Na Całym Świecie .Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z twoim reklamowych sukni dostawy.Upewnij się, że adres dostawy jest podany poprawnie.

2).zamówienia są realizowane w ciągu 2-3 dni po potwierdzeniu płatności.

3).wysyłamy najwięcej części pocztą lotniczą liter porcelanowa poczta do światowe i inni wysyłają .Wybierzemy najbardziej wrażliwą do czasu dostawy.Jeśli chcesz określić Express-firmy, proszę dać mi znać, proszę zostawić nam wiadomość .

4).Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

5).brazylijskim klientom zaoferować nam swój numer CNPJ i, być może, będzie musiał zapłacić podatek i cło brazylijskiej urzędzie celnym.

6).proszę rozwiń pakiet przed kurierem,sprawdzisz pogodę powstanie i funtion w dobrym stanie,a oni podpisują swoje imię,jeśli można znaleźć dobre było uszkodzone,to proszę zapoznać się zdjęcie dowodu dla nas i odrzuć go.Jak tylko podpisał kontrakt i kurier odszedł,to oznacza,że można sprawdzić i upewnić się,że z nim nie ma żadnych problemów,nie będziemy już przyjmować żadnych gatunków zwrotu.

7).Jeśli rozkaz wielokrotnego szczegół,to pls skracają jestem i powiem ci najlepszy transport i jakiś rabat.

Termin I Polityka

Masz prawo zwrócić zamówiony towar w ciągu 7 dni od daty otrzymania, jeśli zmienisz zdanie.Zwrócony towar musi być serwowane są lody i nieużywane i w tym samym stanie, jak w przypadku wysyłania nami.Jeśli chcesz zwrócić towar w tych okolicznościach, należy postępować zgodnie z:

Skontaktuj się z nami, aby powiedzieć, jakie przedmioty chcesz odzyskać

W przypadku zwrotu towaru zalecamy, aby uzyskać potwierdzenie płatności opłat pocztowych.

Zwrócimy wartość towaru pomniejszonej o opłat pocztowych na oryginalny rachunek.Jak tylko zwrócony towar zostanie dostarczony w dobrym stanie, zwrócimy oryginał faktury, przepisany w ciągu 14 dni.Klienci ponoszą odpowiedzialność za wszelkie koszty związane ze zwrotem nam niechcianych produktów.

Jeżeli towar, który otrzymasz jest uszkodzony, należy niezwłocznie skontaktować się z nami.Możesz odzyskać uszkodzone produkty na wymianę lub zwrot pieniędzy.Proszę nie korzystać z usług ekspresowych do zwrotu towaru do nas, w przeciwnym razie nie będziemy mogli zwrócić ci pełną zapłaconą cenę.Zwrot kosztów wysyłki nie będzie przekraczać kwoty pierwotnie zapłaconej.Jeśli zwracasz nam produkty i są one utracone usług pocztowych, z którego korzystasz, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.Jesteś odpowiedzialny za to, aby towar został zwrócony do nas w tym stanie, w którym został uzyskany.Twoje zamówienie zostanie dwukrotnie sprawdzane przed wysłaniem.Być gwarantowanym wewnątrz i pracować zupełnie

Opinie

1).zadowolenie klienta jest dla mnie bardzo ważna.Jeśli jesteś zadowolony z zamówionych przez ciebie towarów, proszę, pozostaw na 5 startów pozytywnych opinii i szczegółowe kryteria oceny sprzedającego (DSR), bardzo wam dziękuję.

2).Jeśli nie jesteś zadowolony z częściami, które można zamówić, proszę, skontaktuj się z nami, pracujemy razem, aby rozwiązać wszelkie spory.Negatyw nie załatwia niczego.Proszę nie otwierać spór czy nie zostawiaj nas neutralny / negatywny komentarz.Myślimy, że nasza decyzja będzie cię zadowoli.Proszę, uspokój się.Zawsze jesteśmy tutaj dla ciebie.

3) zazwyczaj zostawiamy pozytywny komentarz dla kupującego w sposób dorozumiany, jeśli kupujący nie pozostawi nam neutralny / negatywny komentarz.

Tryb Nauki Inne
Wiek >6 lat
Długość Gry 0-30 min.
Poziom Trudności Gry Podstawowy
Tenis Produkt Do Gier Inne
Maksymalna Liczba Graczy 10
Typ Magiczna Kategoria
Minimalna Ilość Graczy 1
marka Rower
Numer Modelu KP877
Materiał Papier

Napisz opinię

1 szt. niebieski/czerwony oryginalny rower papierowe karty do gry Rider Back standardowe talie kart pokerowych karty

1 szt. niebieski/czerwony oryginalny rower papierowe karty do gry Rider Back standardowe talie kart pokerowych karty

Opinie