Craft Beer CO2 Regulator(podwójny czujnik) z zaworem kontrolnym 1/4"Barb, Homebrew CO2 Regulator, 0~2000psi, 0~60psi

Nowy produkt

zł64.10

-6%

zł68.20

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: czujnik ciśnienia, доморощенный forum, co2 homebrew, piwo domowe, duży browarnictwo, v mini-regulator, wieża piwo z kranu, adaptacja sodastream, pub browar, regulator ciśnienia piwa.

Regulator CO2(podwójny czujnik)

z 1/4"solą zaworem zwrotnym

Manometr niskiego ciśnienia pokazuje ciśnienie dla газирования i dozowania.

Manometr wysokiego ciśnienia pokazuje, ile CO2 jest w lewo, aby nie zabrakło w połowie domowej imprezy.

Uwaga: oferujemy również regulator co2 wersji W21.8.Cena ta sama.Proszę, zostaw nam wiadomość podczas składania zamówienia.

TAK, ŁĄCZYMY WYSYŁKĘ!Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kosztów wysyłki, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail Uzdrowieniechorych.pl, przed zakupem towaru (- ów).

PŁATNOŚĆ

Akceptujemy tylko warunkowe odkładanie.Kartą kredytową łatwo dokonać płatności na konwencjonalnym wpłaty.

Adres wysyłki i wystawienia faktur muszą być zgodne.Płatność musi zostać wysłana w ciągu 5 dni po zakończeniu aukcji.W przeciwnym razie towar(y) będzie ponownie wpisany na listę i неоплаченное sprawa zostanie rozpatrzona.

Zawsze wysyłamy towar(y) w ciągu 5 dni roboczych(sobota i święta nie są wliczone w cenę) po otrzymaniu płatności.Towar(y) zostanie wysłany do rejestracji lotniczą z monitorujący numerem.

To trwa około 15-20 dni roboczych, aby wysłać do USA, Kanady, wielkiej Brytanii, Australii i Japonii 20-30 dni roboczych w innych krajach.6-8 tygodni, aby wysłać do Brazylii, Hiszpanii, Włoch i innych krajów w innych krajach nie jest określony.

WYSYŁKA

Czas dostawy może się różnić w zależności od celnej opóźnienia, święta,zdarzeń lub innych niepewności.Nie możemy zagwarantować, że czas przyjazdu.Upewnij się, że zgadzasz się z czasem dostawy przed zakupem.Jeśli chcesz wybrać inny szybszy sposób, proszę, skontaktuj się ze mną przed zakupem.

OPINIE

Dążymy do twojej pozytywnej opinii po otrzymaniu płatności.Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie czujesz, że zarobiliśmy pozytywną opinię, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail Uzdrowieniechorych.pl, skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe, aby rozwiązać każdy problem.Zostawimy pozytywną opinię na wszystkie zakupy i będziemy ci wdzięczni za to, że podzielili się swoim doskonałym doświadczeniem z innymi Алиэкспрессерами!

GWARANCJĄ

Gwarantujemy, że wszystkie opisy produktów są dokładne.W przypadku, gdy towar jest uszkodzony lub masz złą towar, skontaktuj się z nami poprzez e-mail Uzdrowieniechorych.pl.Będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać problem jak najszybciej.

ZWROT

Zwrot lub wymiana są akceptowane na większość nieużywanych produktów w ciągu 14 dni od daty otrzymania, ale klient musi zapłacić dodatkowe koszty wysyłki.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zwrotu towaru (- ów).

proszę zwrócić uwagę

Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Opłaty te zazwyczaj pobierane przez firmę w zakresie dostawy towarów (dostawy) lub gdy zabierasz towar – nie należy mylić ich z dodatkowymi kosztami za wysyłkę.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1 pytanie: Jak mogę zapłacić za swoje zakupy?

Odpowiedź: akceptujemy tylko warunkowe odkładanie.Kartą kredytową łatwo dokonać płatności na konwencjonalnym wpłaty.

2 Q: czy nowa(y) wysłać z numeru przesyłki?

A: Tak, wszystkie części z takiego numeru przesyłki w każdym zamówieniu, i można sprawdzić status przesyłki na koresponduje stronie internetowej.

3 Q: kiedy chcę masę zakup, ile z hurtowej?

A: kiedy klient chce Навальную zakupu, proszę nie wahaj się skontaktować z nami poprzez e-mail Uzdrowieniechorych.pl, damy ci najlepsze ciasto.

4 Q: potrzebuję trochę podobne produkty, ale nie mogę dowiedzieć się w sklepie,czy można to zapewnić ?

A: Tak, można wysłać zdjęcie do nas.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby dowiedzieć się i odpowiedzieć na cenę.Przyjmujemy również indywidualne produkt.Proszę wista nasza hurtownia internetowa www.fcpmcl.com dla wielu innych przedmiotów.

Typ Барных Akcesoriów bar co2-Гегулятор
Materiał Metalowe
marka Napar Rekina
Dowód CIQ
Typ Akcesoria Dla Barów

Napisz opinię

Craft Beer CO2 Regulator(podwójny czujnik) z zaworem kontrolnym 1/4

Craft Beer CO2 Regulator(podwójny czujnik) z zaworem kontrolnym 1/4"Barb, Homebrew CO2 Regulator, 0~2000psi, 0~60psi

Opinie