Panel sterowania wyświetlacz w komplecie do brother MFC-7340 7340 części drukarki

Nowy produkt

zł102.32

-10%

zł113.69

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: tusz do drukarki brother, brat faks, brat siostra, brat CHL, części drukarki gamutek, hp scanjet, wielki brat, drukarka brother dcp, товасуйсэй brat, n9120.

Wyświetlacz panelu sterowania w komplecie do brother MFC-7340 7340

Uwaga: zastosowana nowa, nie jest nowa, została usunięta z używanego i pracującej drukarki.

pakiet zawiera: 1 szt.

DOSTAWA I ROZŁADUNEK

Płatność

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Akceptujemy alipay/Paypal/western union/TT.jest to łatwe i bezpieczne dla ciebie, aby płacić kartami kredytowymi, debetowymi kartami bankowymi tłumaczeniami i resztki na koncie PayPal.

Płatność musi być dokonana w ciągu 1~14 dni od wygrania pierwszego towaru.

Szczegóły dostawy

DOSTAWA I ROZŁADUNEK

1.Int-wysyłam lotniczą mail:

Stała opłata za wysyłkę i obsługę ładunków, w tym koszty opakowania, magazyn, dystrybucja, przetwarzanie zamówień i przetwarzanie zamówień.Towar zostanie wysłany wygrywając klientów w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności.Przesyłka z towarem zostanie wysłana z Hong kongu płaskiej lotniczą lub dostosowane lotniczą.

Korzystamy z Uzdrowieniechorych.pl standard ship0ping i E-PACKET CHINA POST i HONGKONG POST INT ' L REGISTER AIRMAIL na całym świecie.Większość прокутов dostarczane za darmo.

Jeśli potrzebujesz szybkiej przewoźnik, można wybrać Fedex/DHL/EMS, proszę, zostaw nam numer VAT.

Proszę zrozumieć, że koszt wysyłki pokrywa wiele innych kosztów, oprócz rzeczywistych kosztów dostawy, takie jak opłaty za akcje, zasoby ludzkie, opłaty alipay, opłaty za ostateczny koszt Uzdrowieniechorych.pl, opłaty za wystawianie, ubezpieczenia, opłat za opakowanie, opłaty za traktowanie itp. Proszę, daj nam wysoką stawkę na koszt wysyłki, aby nasz biznes mógł trwać.

Warunki sprzedaży

WARUNKI SPRZEDAŻY

Zadowolenie klienta jest naszym głównym celem.Wszystkie produkty przechodzą kontrolę jakości.Są nowe i w dobrym stanie podczas wysyłania naszych klientów.Jeśli produkt jest wadliwy lub uszkodzony w dniu przyjazdu lub prawidłowo wysłane, proszę, natychmiast skontaktuj się z nami.Zwroty przyjmowane są w ciągu 30 dni od daty dostawy, a towar musi być w oryginalnym nowym stanie, nie jest zużyty i nie zmieniony w jakikolwiek sposób z przyczepionymi metkami i opakowaniem.W przeciwnym wypadku transakcja jest ostateczną.powrotna wysyłka powinna być zapłacona przez kupującego.

Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś problemy/Pytania/Problemy.Będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać wszelkie twoje pytania w ciepły i przyjazny sposób.

Dziękujemy za pozytywną opinię i zrobimy to samo w zamian.Nie należy wystawiać negatywny komentarz bez wcześniejszego kontaktu z nami.Proszę, daj nam maksymalnie 2 dni roboczych na odpowiedź.

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu MFC-7340
marka Каодюрен

Napisz opinię

Panel sterowania wyświetlacz w komplecie do brother MFC-7340 7340 części drukarki

Panel sterowania wyświetlacz w komplecie do brother MFC-7340 7340 części drukarki

Opinie