Diy Diament Malarstwo Haft Pełna Kwadratowy Diament Malarstwo Haft Krzyżem Rękodzieło Zestaw Rhinestone Rzemiosła Strona Główna P Wystrój Ścian

Nowy produkt

zł12.78

-48%

zł25.02

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: 3d jednorożec tapety, zestaw diamentowych farb, diamentowa malarstwo plener, Ромашковая taśma, diamentowa mozaika, kompletny zestaw diament haftu, diamentowa haft książę, kwadrat romb mozaiki, diament Bóg, diamentową rękodzieło.

Witamy w

Nazwa sklepu:

Cecha: pełna kwadratowy/okrągły diament malarstwo

Zastosowanie: dekoracja domu/hotelu/biura & dar

Ilość Kolorów: 20-45 Kolorów

O сверле: 100% pełna kwadratowy/okrągły wiertło

Materiał: Kwadratowy/Okrągły Diament Z Żywicy

Rozmiar obrazu: każdy rozmiar można dostosować

O Ramie nie ma ramy, po zakończeniu wymagana dla przyczepności do lokalnej ramie kupić płótno pakiet: roll up , unikaj marszczeń

Pakiet zawiera: pełna uchwyt Diament , torba drukowana tkanina, narzędzia

Wskazówki: proponujemy do wyboru duży rozmiar, aby zamówienie, tak jak rozmiar dla diamentu wynosi około 2,5 mm, więc rozmiar zdjęcia wielki, efekt będzie lepszy.

Jeśli potrzebujesz inny rozmiar, prosimy o kontakt z nami,możemy to zrobić w zależności od wielkości popytu.

Charakterystyka diament malarstwa DIY:

1. DIY diamentowa malarstwo może pracować i uczyć się, aby zmniejszyć stres, emocjonalne regulację, aktywne myślenie, zwiększyć pewność siebie.

2. DIY diamentowa malarstwo może być używany do dekoracji prowadzony przez pokoje, uczynić życie bardziej harmonijne.

3. DIY produkcja może mieć poczucie osiągnięcia, zdolności i wytrwałość pielęgnować cierpliwość, osoby starsze i dzieci są odpowiednie.

4. proces produkcji jest prosty, można utworzyć krótki czas, aby zakończyć.

5. DIY painting diamond znakomicie przekazywać swoim znajomym i bliskim, aby wyrazić życzenia podziel.

6. DIY diamond draw osób w każdym wieku może być wykonany tak, jak, w tym dzieci, członków rodziny i tak rodzina cieplejsza.

Etapy produkcji diament malarstwa DIY:

1. otwórz pudełko i sprawdź specjalne narzędzia do rysowania diamentów.

2. wypróbuj kolor diamentu żywicy, położony w porządku kodowania.

3. rozwiń wstążkę obrazu powyżej, można zobaczyć wiele znaków zgodnych z kolorami.

4. według odpowiedniego koloru zakodowanym zacisku odpowiednie żywicy inkrustowane diamentami.

5. zasugerował, że jeden typ żywicy diamond jeden set kończy się szybciej. 6. Aby stworzyć idealne diamentową malarstwo, rysunki, zebrane razem w jednym miejscu, każdy szereg znaków nie musi pozostać застрявшими diamentami.

7. Aby wyciąć dobrą figurę na rysunkach, trzymaj uporządkowaną tablicę, zamontowany na płaszczyźnie materiału powyżej.

8. do klejenia muszą być równe w stosunku do schludnym, nie mają pęknięć.

9. po dobrej walki pozostałą część luzu przykleić na odpowiednie symbole diamentów.

10. aby zakończyć dobry diamentowy wzór, umieść go w wybraną odpowiednią ramkę (restauracja nie zapewnia ramy).Zdjęcia Na Zamówienie:

Jest to bardzo popularny i modny zamawiać dowolne zdjęcie, które chcesz zrobić diament obrazem, na przykład, swoją rodzinę lub swój własny portret, zdjęcia ślubne, zdjęcia z podróży, zwierząt, krajobrazów itp.Następnie możesz zrobić własne zdjęcie z rodziną i w końcu umieścić ją w ramce na ścianie domu lub podarować innym jako unikalny i niezapomniany prezent!Wystarczy złożyć zamówienie i prześlij nam swoje zdjęcie, a my damy ci lepsze diamentową haft każdego zdjęcia, które chcesz!

Proces produkcyjny

Przed płatnością, proszę, przeczytaj uważnie poniższe treści, to gwarantuje ci szczęśliwego wycieczkę na zakupy.

1. Nasza firma ma następującą ofertę:

Sprzedaż detaliczna: akceptujemy detalicznych transakcji od wszystkich klientów na całym świecie.My nie ustalamy minimalny limit dla wszystkich towarów.

Handel hurtowy: akceptujemy hurtową od wszystkich klientów na całym świecie.Uśmierzać naciska na zapas, partia, którą stosujemy, jest większa lub równa 2 sztuki.jeśli chcesz dużej ilości hurtowej sprzedaży, prosimy o kontakt z nami, porozmawiamy z państwem cenę hurtową, sposób transportu i tak dalej.Wierzymy, że uda nam się osiągnąć satysfakcjonującej umowy.

Agent dostawy: jeśli zagraniczne online-sprzedawcy, możemy zapewnić państwu usługi agenta dostawy.Proszę wyraźnie poinformuj nas książki adresowej informacje na kupującego w handlu, będziemy ze wszystkich sił starać się być ci pomocne w tym samym czasie, i będziemy w pełni szanować swoje tajemnice służbowe, nigdy nie robi nic szkodliwego dla interesów swojego zachowania.

Jeśli twój kraj i region nie znajduje się w obrębie kraju darmowej dostawy, możesz skontaktować się z nami, zapewnimy ci najlepszy sposób dostawy.

2. transport:

Nasze towary przywiezione z Chin.Po udanej płatności dostarczymy towar w ciągu 3-5 dni roboczych, twój towar zazwyczaj przyjedzie w ciągu 7-50 dni roboczych.W rzadkich przypadkach może wystąpić opóźnienie, która zależy od pogody i szybkości przejścia kraju i ładunku.Gdy towary wysłane, będziemy aktywnie monitorować stan swojego transportu towarowego.

Zazwyczaj używamy mały pakiet porcelanowa poczta dla twojego przejścia, w normalnych okolicznościach, towary dostarczane będą w dniach 15-30.Ale są i inne przypadki opóźnienia, na przykład, zła pogoda opóźnia przyjazd do kraju, a system pocztowy opóźnia to wysyłkę z lokalnego urzędu pocztowego i tak dalej.W ten sposób, termin dostawy przesyłki China Post wynosi maksymalnie 50 dni.

Dla spedycji klientów możemy również użyć "ZTO Express" na swojej transportu, zazwyczaj w ciągu 30 dni może być obsłużony.

3. po sprzedaży usługi:

Wszystkie towary, które sprzedajemy, są ściśle testowane.Jeśli okaże się, że otrzymany towar ma problem jakości (неискусственное uszkodzenie) w ciągu 3 dni.Proszę, zrób zdjęcia i skontaktuj się z nami, możemy zmienić lub zwrócimy ci pieniądze.

Sposób Pakowania Płótna Zwinięty W Rurkę
Styl Europa
Ramka No
Rhinestone Szczegóły Pełna Diament z zestawami zdjęć wewnętrzna część cząsteczki żywicy
Typ Narzędzi Widok Подбирающих Narzędzi
marka NoEnName_Null
Typ zestawu do diamond malarstwa DIY diamentowa malarstwo
Materiał Żywica
Opakowanie Zewnętrzne PAPIEROWA
Ilość kolorów 1-30
Obszar Wklejania Pełna
Skorzystaj z Przedmioty Pierwszej Potrzeby Gospodarstwa Domowego / Rodzaj Wzory Dekoracji
Kształt Rombu Przez CAŁY
Zakończenie Diament Koloru Potrzebny jest materiał ręcznie z diamentu
Metoda Haftu Zestawów Pełna Rodzaj Haftu
Rodzaj Wzoru sceniczny
Forma Pojedynczy

Napisz opinię

Diy Diament Malarstwo Haft Pełna Kwadratowy Diament Malarstwo Haft Krzyżem Rękodzieło Zestaw Rhinestone Rzemiosła Strona Główna P Wystrój Ścian

Diy Diament Malarstwo Haft Pełna Kwadratowy Diament Malarstwo Haft Krzyżem Rękodzieło Zestaw Rhinestone Rzemiosła Strona Główna P Wystrój Ścian

Opinie