Zwrotny przepływ kadzidła palnik wodospad palnik posiadacz kadzidła pokój duchowy wystrój przepływ wsteczny kadzidła fontanna dekoracji dla domu nowy

Nowy produkt

zł120.48

-19%

zł150.58

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: wodospad kadzidła, wystrój uchwytów lampy, zjeżdżalnia wspólnego, naturalny refluks wieża kadzidło, Ноолим, fontanna Mi, tenis wodospad, podstawka do kadzideł, palnik kadzidła wodospad, благовонная różdżka.

Zupełnie nowy wysokiej jakości

Wymiary produktu: 22*11 cm

-Kiedy złożyć zamówienie, Proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.Wysyłamy towar jak najszybciej, jak tylko twoja płatność zostanie zakończona.

-Nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkie międzynarodowe dostawy ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ na to, jak szybko produkt zostanie sprawdzony.

-Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki przy wjeździe do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.

-Koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

1. dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać naszych klientów najlepiej jak to możliwe.Masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot od daty jego otrzymania.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie będziemy dokonamy zwrotu lub wymiany.Nie ma wyjątków!

2.kupujący powinien upewnić się, że zwrócone towary znajdują się w swoich pierwotnych warunkach,Towary uszkodzone lub utracone,gdy wracają, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy kupującemu pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki i zwrotu towaru.

3. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i Twój identyfikator zamówienia.

4. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Uzdrowieniechorych.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

Materiał Karmazynowy Glina
Kosmetyki Cecha Psychiczny Efekt Leczniczy
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Skorzystaj z Usuwanie Zapachu/Osuszanie Powietrza
Typ Wtyczki no
Zakres Zastosowania salon
Nazwa Produktu
Klasyfikacja Podstawa Kadzidła
Numer Modelu Piec Aromaterapii Palnika Kadzidła Przeciwprądu
Produkcja Świeca Aromatyczna Mikrofalowa
Obszar Zastosowania
Typ Wspólnego Kadzidła

Napisz opinię

Zwrotny przepływ kadzidła palnik wodospad palnik posiadacz kadzidła pokój duchowy wystrój przepływ wsteczny kadzidła fontanna dekoracji dla domu nowy

Zwrotny przepływ kadzidła palnik wodospad palnik posiadacz kadzidła pokój duchowy wystrój przepływ wsteczny kadzidła fontanna dekoracji dla domu nowy

Opinie