WalkingPad Bieżnia A1 Inteligentny Składany Elektryczny Sport Spacery Maszyna Taśma Kulturystyka Siłownia

Nowy produkt

zł1 891.68

-20%

zł2 364.61

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: pasek z czarnego drzewa, kobieta jogging, fit equip, Mi Ксиоми, 3 ксаоми, мицзя, Joga, konstruktor, meikaup, pad walk.

Doskonałe Funkcje WalkingPad A1

WalkingPad A1 Walking Machine daje jeszcze jeden sposób, aby cieszyć się sportem.Umieść WalkingPad walking machine w domu lub w biurze, można chodzić w każdej chwili.Jeśli chcesz się zrelaksować po kolacji lub po dłuższym czasie siedzenia, można cieszyć się relaksującą i spokojną walking.WalkingPad A1 jest produkowany przez firmę Xiaomi Ecological Chain Enterprise Kingsmith. 【Worldwide Design field Oscar Awards】WalkingPad A1 jest również nazywany przestrzeni spacerowej maszyną, która otrzymała nagrodę Red Dot Award 2019 roku i nagrodę IF z powodu doskonałego wzornictwa wyglądu, wybitnych części produkcyjnych, mądra składany koncepcje i doświadczenia intelektualnego pracy. 【Składana Konstrukcja】Nadmorskiej zabaw można złożyć na pół.Przez 2 kółka w dolnej części może sprawnie poruszać się w ograniczonej przestrzeni pod biurkiem, sofą lub łóżkiem itp. 【Wolna instalacja, dwa tryby pracy】 M(ręczny) tryb sterowany pilotem zdalnego sterowania, aby włączyć/wyłączyć, start/stop, przyspieszania/zwalniania.Tryb a (Auto) jest sterowany kroku użytkownika do uruchamiania/zatrzymywania, przyspieszania/zwalniania 【Szybkość indukcji kroku】za pomocą precyzyjnego czujnika ciśnienia zawieszenia bieżni możesz zarządzać WalkingPad na wysokiej, średniej lub niskiej prędkości, przez krok do przodu(przyspieszenie) strefy środkowej(równomierna prędkość) strefie lub ogona (spowolnienie) strefie. 【Cichy, wygodny fitness-doświadczenie】z wytrzymałej antypoślizgową rekreacyjnych paskiem i wielowarstwowej strukturze redukcji szumów można wygodnie chodzić lub biegać, bieganie w domu lub w biurze, nie przeszkadza rodziny, sąsiadów, kolegów lub nawet siebie. 【Wielokrotna ochrona bezpieczeństwa i renderowane dane o chodzenie】dzięki ochronie przed blokady dzieci, ochrony przed przeciążeniem, automatycznego trybu gotowości i funkcji ograniczenia prędkości początkujących możesz być pewien w użyciu tej WalkingPad.Po uzyskaniu dostępu do aplikacji WalkingPad lub przez led żarówki na desce rozdzielczej, można zobaczyć dane dla każdej wycieczki, ona ocenia ilościowo i zachęca do ćwiczeń.

Więcej użytecznego serwisu od WalkingPad Official Store

1>WalkingPad A1 przeszedł rygorystyczne standardy jakości badań i otrzymał ponad 15 krajowych certyfikatów, takich jak CE,EAC,FCC,ETL,CB,RoHS,REACH,PHS,PSE,MIC,VCCI,KCC, SAA itp. nasze produkty mają wysoką jakość i niezwykłą wytrzymałość.Mamy nadzieję na współpracę z krajowymi firmami i zagranicznymi dystrybutorami, 2>zespół pomocy technicznej WalkingPad pomoże ci zadbać o twój domowy fitness-sprzęt.Współpracujemy z 3-ma innej nieplanowanych autoryzowane centra serwisowe w Rosji, nasi zaufania specjaliści i obsługi klienta poświęcone pomocy dla osób prywatnych i klientów komercyjnych 24/7. Wystarczy wysłać do nas wszelkie pytania.Chcielibyśmy zaoferować pomoc w naprawie lub konserwacji wyrobów.Nasi klienci mają 1-letnią bezpłatną gwarancję od daty otrzymania produktów. 3>Teraz mamy magazyn Rosji/USA, nasi klienci mogli cieszyć się szybkim obsługą wysyłki swobodnie!Ponadto, nasi europejscy klienci mogą również uzyskać produkty w ciągu 7-15 dni, bo wysyłamy paczkę za pośrednictwem UPS Express i sami płacimy podatek i VAT, klienci nie płacą podatek i VAT, widzimy więcej dla naszych klientów na całym świecie. 4>opracowujemy WalkingPad A1 w odpowiednią wersję dla różnych krajów, takich jak Rosja/Japonia/USA/Europa.Instrukcje są tłumaczone na język lokalny i jest odpowiednia wtyczka zasilania.W przyszłości zostanie opracowany jeszcze więcej wersji.Uwaga, uwaga!

Uwaga:

Ponieważ międzynarodowe przewozy kolejowe zabraniają towary z bateriami, musimy wyjąć baterię z pilota zdalnego sterowania, pokój baterii CR2032, proszę zrozumieć i pamiętać.Sprzedajemy międzynarodowe wersji, wszystkie walkingpads podłączone do aplikacji WalkingPad, a nie mi home, bardzo wam dziękuję!

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Waga brutto 31 kg
Dowód PSE
marka walkingpad
waga netto 28 kg
Połącz Się Z Telefonem przez bluetooth
Aplikacja Bieżnia Do Użytku Domowego
Zakres Prędkości 0,5-6 km/h / 0,5-3,75 km / h
Pokój Baterii cr2032
Właściwe Miejsce Dom\Biuro\Odkryty
nagroda Wygrał 2019, Jeśli projekt & Reddot Design Award
Siła Napędowa elektryczny
Typ Wyświetlacza Wyświetlacz led ze wskaźnikiem stanu
Wtórne Wyświetlanie Danych Aplikacja Dla Telefonów Komórkowych All Inclusive
Pojemność Użytkownika Pojemność wagi 100kg/220lbs
Wykonane Przez Firmę Xiaomi Ecological Chain Enterprise Produkował
Wymiary Robocze 1432*547*129 mm/56,5"*21,5"*5"
Wózek Powierzchni 1200*415 mm/47"*16,5"
Numer Modelu A1
Typ pilota zdalnego sterowania Rf Mini Pilot Zdalnego Sterowania Z Bransoletką Landyard
Odpowiedni wiek 12-60 Lat
Wymiary Po Złożeniu 822*547*129 mm/32,5"*21,5"*5"
Odpowiednia obszar na całym świecie
Pobór Mocy 746 W
Układać TAK
Wersje aplikacji WalKingPad Kompatybilność systemów IOS i Android
Funkcja Zdjąć Stres/Trać Waga/Kulturystyka/Wzmocnienie Systemu Odpornościowego
Test Rytmu Serca bez

Napisz opinię

WalkingPad Bieżnia A1 Inteligentny Składany Elektryczny Sport Spacery Maszyna Taśma Kulturystyka Siłownia

WalkingPad Bieżnia A1 Inteligentny Składany Elektryczny Sport Spacery Maszyna Taśma Kulturystyka Siłownia

Opinie