Sprzedaż damskie średniowieczne, renesansowe gotyckie wiktoriańskie suknie Marie Antoinette Stage Party Rococo Dress US6-26

Nowy produkt

zł212.29

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: Renesans żywicy, sukienka wiktoriański, emo ubrania sukienka, strój z epoki wiktoriańskiej, średniowieczne sukienka vintage, sukienka w stylu rokoko, gorset gotycki, sukienka Медиев, historyczne militarne sukienki, sukienka w stylu rokoko.

Uwaga: upewnij się, że strzelać swoje pomiary boso, proszę zostawić nam wiadomość, Jeśli chcesz dodać kilka centymetrów długości, aby umożliwić nosić wysokie obcasy.Proszę nie mierz na ubrania spodziewać bielizny, weźmiemy to pod uwagę.Aby upewnić się, że masz idealny strój, zaleca się podać nam inne wymiary pomiarów, jeśli jest to konieczne, lub będziemy oceniać, aby zrobić.

Dostawa:

1. wysyłamy na całym świecie, za wyjątkiem APO lub ФПО.

2. Zazwyczaj wysyłamy sukienkę w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu płatności zamówienia; jeżeli dokonałeś zamówienia podczas chińskich festiwali lub naszego ciężkim sezonie, jak na miesiąc przed Halloween, to może trwać 5-15 dni dłużej.

3. cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Zasady zwrotu

1. Przy zakupie u nas, chcemy, aby Państwo byli w pełni zadowoleni.W kwestii jakości można poprosić o wymianę lub zwrot pieniędzy; proszę podać przyczynę twojego zwrotu i włączyć jak najwięcej szczegółów, pobierz zdjęcia, które wyraźnie pokazują problem z towarem (jeśli to konieczne).

2. Co do pytania o rozmiarze , jeśli rozmiar sukni nie trafił w lm, jak można zamówić, można wybrać korekcję u lokalnego krawca, i w tym przypadku zwrócimy koszty szycie, aż koszty nie przekroczą pierwotną cenę sukienki na 50%.Jeśli koszty szycie przekracza pierwotną cenę sukienki na 50%, zwrócimy tylko kwotę równą 50% wartości początkowej sukienki.Jeśli sukienka nie nadaje się z powodu swoich błędów pomiaru, to będziesz odpowiedzialny za wszystkie koszty.

3. Proszę zwrócić uwagę, że nie możemy przetwarzać wszelkie produkty, które są zwracane bezpośrednio, bez żadnej informacji do nas wcześniej.Zaleca się skontaktować się z naszej asyście klientów przed zwrotem towaru i dadzą ci kilka przydatnych wskazówek.

Opinie

Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne.Jeśli jesteś zadowolony z szczegółami, proszę zostawić nam dobrą ocenę.Jeśli nie jesteś zadowolony, prosimy o kontakt z nami, przed opuszczeniem negatywną opinię.Możemy pracować razem, aby rozwiązać wszelkie spory.

Numer Modelu suknia wieczorowa
Rozmiar Plus size XS/S / M / L / XL (5 sizes)
Materiał Elastan
Specjalne Zastosowanie Kostiumy
Typ Towaru Zestawy
Postacie Дайюсэй
Obejmować sukienka
Podłoga KOBIETY
Zwyczaj Wykonane
Składniki Sukienki
Typ Źródła Historyczny
Przypadki Wieczorny Bal Suknia Sukni Powrót Do Domu Koktajl

Napisz opinię

Sprzedaż damskie średniowieczne, renesansowe gotyckie wiktoriańskie suknie Marie Antoinette Stage Party Rococo Dress US6-26

Sprzedaż damskie średniowieczne, renesansowe gotyckie wiktoriańskie suknie Marie Antoinette Stage Party Rococo Dress US6-26

Opinie