Eittar OBD2 OBDII performance chip tuning module doskonała wydajność dla BMW 520d(520d) 2010+

Nowy produkt

zł363.93

-19%

zł454.91

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: Bmw 520d, model bmw 520d, chip tuning audi a5, nitro obd2, eittar obd2 obdii, bmw 520 d, tuning bmw, 520d f10, ktag, chip eittar.

Co to jest moduł konfiguracji układów wydajności Eittar performance chip Tunning module ?Chip wydajności OBD2 - to najbardziej innowacyjne i najlepsze rozwiązanie na rynku, które polecają specjaliści branży motoryzacyjnej i sprzedawcy samochodów.Nowe i ulepszone ustawienia dla punktu pracy silnika uwalniają "ukryty"rezerwa,tak, że można jeździć znacznie bezpieczniej i lepiej,wykorzystując przy tym mniej paliwa .dbamy o ekologię OBD2 Eittar pozwala zmniejszyć zużycie paliwa i zwiększyć efektywność jazdy i obniżyć emisję szkodliwych spalin.Urządzenie Eittar używany praktycznie na każdym modelu marek samochodowych.dlatego jest bezpieczny dla twojego silnika i innych podzespołów samochodu.po podłączeniu tego urządzenia wszystko ,czego potrzebujesz, to po prostu cieszyć się jazdą z najlepszym momentem, większej mocy i lepszego paliwa paliwa !żadnych zmian w rutynie jazdy nie jest wymagane.Chip Eittar performance chip jest przeznaczony do samochodów z silnikiem hybrydowym i działa na gaz.Eittar performance chip-tuning moduł , który bierze udział w systemie zarządzania pojazdami komunikacji za pośrednictwem magistrali OBD, znaleźć trójwymiarową tabelę o nazwie map .the mapa zawiera informacje, opisuje, dane, takie jak ilość ssania, ciśnienie doładowania, temperatura ssania, prędkość wtrysku paliwa, stosunek powietrza do paliwa, położenia przepustnicy ,kąt zapłonu, prędkość , тахогенератор, stan spalania i tak dalej są zbierane w czasie rzeczywistym, w zależności od wielu parametrów, dane są optymalizowane i dostosowywane w czasie rzeczywistym, aby dostosować dane,aby zwiększyć moc wyjściową,stabilność pracy silnika na biegu jałowym, optymalizacji emisji, lepszą reakcję przepustnicy, zmień dowolną datę w swoim ECU, wszystkie modyfikacje zostaną wykonane na zewnętrznym kontrolerze.zrób tak, aby silnik zachował doskonałe osiągi, uwalniając więcej skuteczności.

Moduł chip-tuningu Eittar performance po prostu podłącza się do portu OBD2, aby natychmiast uzyskać więcej końską siłę i moment obrotowy, jednocześnie oszczędzając paliwo.

Moduł konfiguracji Eittar nie będzie przekraczać żadnych wymagań producentów i zawsze pozostanie w granicach tolerancji twojego silnika.W ten sposób nie będzie żadnych szans na to, że nasz tuning-chip spowoduje, że któreś negatywny efekt dla twojego ECU lub silnika.Nasz układ nie zmienia na stałe żadnych ustawień fabrycznych.Aby wrócić, po prostu odłącz układ od ustawienia portu OBD2 i wróć do normalnego stanu.

Jak wykorzystać moduł konfiguracji układów Eittar performance ?

1. Podłącz moduł ustawienia chipa wydajności Eittar do złącza OBD2 samochodu.

2. Eittar performance chip tunning module automatycznie optymalizuje swój samochód, być może, nie ma potrzeby robić dodatkową regulację.i wtedy Eittar performance chip tunning module idealnie dostosowuje się do twojego samochodu.

3.moduł konfiguracji układu Eittar performance działa na podstawie zmiany kształtu sygnału z ECU.W konsekwencji, to zmienia całą mapę wtrysku.

4. główna różnica między modułem ustawienia chipa Eittar performance i metodami ustawienia manipulowanie polega na tym, że moduł ustawienia chipa Eittar performance łatwo zdjąć, i po odłączeniu wracasz do ustawień fabrycznych.

5. mapowanie-to stała zmiana samochodu.To kosztowna ustawienia, i nie można jej usunąć.

6. moduł konfiguracji chipa wydajności Eittar wyposażony w funkcję ochrony silnika i jest bezpieczny dla silnika twojego samochodu.

Instalacja

1 - wyjmij kluczyk ze stacyjki.

2 - Znajdź gniazdo OBD2 w samochodzie i podłącz moduł ustawienia chipa Eittar performance.

3 - włożyć kluczyk do stacyjki i uruchom silnik.

4 -Eittar performance chip-tuning moduł będzie dostosować się, aby pasowały do twojego samochodu idealny dla większej oszczędności paliwa.

520d rok 2010
model bmw 520d
Dla Marek/Modeli Pojazdów BMW
marka EITTAR

Napisz opinię

Eittar OBD2 OBDII performance chip tuning module doskonała wydajność dla BMW 520d(520d) 2010+

Eittar OBD2 OBDII performance chip tuning module doskonała wydajność dla BMW 520d(520d) 2010+

Opinie