Wysokiej jakości Advanced PC Scan Tool i drogowy dynamometr Dyno-scan For Dynamometer and Windows Automotive Dyno Scanner

Nowy produkt

zł413.21

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: Dynamo-wentylator, rura rusztowania droga fundapro, pokrywa Dynamo, легкосплавная rama drogi, easton road carbon, okno mini PC 10, KOMPUTER stacjonarny, mini PC intel mini pc, mikro-PC, prosty Dynamo.

Wysokiej jakości zaawansowane narzędzie do skanowania KOMPUTERA i drogowego динамометра Dyno-scan dla динамометра i Windows Automotive Dyno Scanner obsługiwane języki: angielski, hiszpański, francuski, węgierski, grecki, niemiecki i włoski

Opis:

Diagnozuje swoją lampkę kontrolną silnika, zarejestrować dane z czujników silnika, mierz końską siłę i moment obrotowy, a także mierz natychmiastową i średnie zużycie paliwa za pomocą komputera z systemem Windows.Zaawansowane opcje OBD II zapewniają wsparcie ABS i poduszek powietrznych.Opłaca się za jedno lub dwa użycia, brakuje sprzedawcy i samodzielnie czyści lampkę kontrolną silnika.Dino-skaner może zrobić to i wiele więcej.

Cechy:

1. potężny diagnostyczny narzędzie skanera OBD II i drogowy dynamometr.

2. działa w samochodach z 1996 roku produkcji lub więcej nowych modeli, w tym amerykańskie, azjatyckie i europejskie.

3. potraktuj/czyść lampkę kontrolną silnika na desce rozdzielczej, wyświetlaj stop-klatkę i oglądaj strumienie danych w czasie rzeczywistym.

4. zaawansowane opcje aktualizacji OBD II obsługuje diagnostyczne kody usterek ABS i airbag.

5. zmierz natychmiastowy i średni mil na galon i zużycie paliwa w każdym pojeździe.Pomóż zaoszczędzić gaz,kontrolować zużycie paliwa w czasie rzeczywistym.

6. unikalne parametry, takie jak stosunek powietrze/paliwo, ciśnienie doładowania, natychmiastowy i średni MPG, rodzaj paliwa i zużycie paliwa (litr/godzinę).

7. obsługuje 264 opcji pojazdu.Najnowsze standardy maja 2007 roku SAE J1979 OBD II są w pełni obsługiwane.

8. metryczne i angielskie jednostki miary.I/M gotowość.

9. zanotuj wszelkie liczbowe parametry tak długo, jak chcesz.

10 .graficznie obejrzyj całe nagranie ze znacznikiem czasu każdego punktu danych.

11. podłącz złącze OBD II, znajduje się pod deską rozdzielczą.

12. dostęp do tysięcy ogólnych i zaawansowanych diagnostycznych definicji kodów usterek jest wyświetlany bezpośrednio na ekranie.

13. mierzone i graficznie pokazuje moc/moment obrotowy i przyspieszenie pojazdu.

Czas 14.0-60, czas na 1/8 i 1/4 mili i szybkość, mpg i prędkość maksymalna.

15. wszystkie obsługiwane protokoły OBD II i EOBD: CAN bus, VPW, PWM, ISO i KWP 2000.

16. szybki tryb komunikacji CAN 6x odczytuje sześć czujników na wiadomość pojazdu.

17. obsługuje tryby diagnostyczne od 1 do 9.

18. obsługuje zaawansowane tryby diagnostyczne 13, 14, 17 i 18.

19. oprogramowanie PC działa na wszystkich systemach operacyjnych Windows: 98, ME, 2000, XP

Kluczową Cechą:

1. więcej parametrów i prędkości transmisji danych 6x Dyno-Scanner obsługuje 264 różnych opcji, w tym unikalne parametry, takie jak stosunek powietrze/paliwo, chwilowe i średnie zużycie paliwa i ciśnienie doładowania.W samochodach wyposażonych w CAN-oponą, oprogramowanie odczytuje sześć czujników na każdą wiadomość pojazdu, co sprawia, że przepustowość danych do 6 razy szybciej!

2. wsparcie ABS i poduszki powietrznej, potrzeba przeczytać/kasowanie kodów alarmu diagnostyki ABS lub poduszki powietrznej:

Dyno-Scanner oferuje niedrogie ulepszone możliwości aktualizacji OBDII od producenta dla wielu samochodów marki/modelu.Zazwyczaj odczyt kodów ABS/airbag dostępne tylko za pomocą drogiego narzędzia skanowania na poziomie sprzedawcy.Teraz digitalizuj/czyść kody ABS, poduszki powietrzne, skrzynie biegów i inne kody z samochodu za pomocą taniego podwyższonym aktualizacji oprogramowania.

3. Profesjonalne Oprogramowanie:

Oprogramowanie Dyno-scanner jest najbardziej zaawansowanym i przyjaznym dla użytkownika na rynku.Automatycznie wykrywa protokół pojazdu i obsługiwane opcje.Łatwo, wybierz opcje, aby wyświetlić za pomocą wykresów liniowych i liczników.Analizuj i obejrzyj całe nagranie z pomocą powiększania, przewijania i poszczególnych znaczników czasu.Pełna personalizacja interfejsu użytkownika za pomocą stacji dokująco-paski narzędzi i automatycznego ukrywania paneli bocznych.

4. Doskonałe Wyposażenie:

Sprzęt adaptera Dyno-Skaner OBD II - to uniwersalna konstrukcja, zaprojektowana od podstaw do obsługi wszystkich sprzętowych protokołów OBD II.Zasilacz dostarczany jest z trwałymi kablami i bardzo długich łącznej długości kabla 12 stóp.

5. Cechy Dyno:

Wynalazł sem narzędzie dynamometr, i jest do tej pory najlepszy.Cechy końskiej siły/momentu obrotowego i przyspieszenia zasilają wstępnego matematyki i zastrzeżonymi algorytmów, aby zaoferować niezrównaną dokładność i повторимость, sprawdzone godzinami testu z силомера podwozia.Sprawdź szczegóły w naszych zdjęciach ekranu grafika mocy/momentu obrotowego i przyspieszenia, coś, z czym nasi rywale po prostu nie mogą się równać.

6. bazy danych opisów: bazy danych definicji kody usterek diagnostycznych zawierają tysiące ogólnych i zaawansowanych definicji kodu.

Połączenie Pojazdu:

Dyno-Scannerner łatwo podłączyć do twojego samochodu.Wystarczy podłączyć kabel USB do KOMPUTERA, a kabel OBD II do złącza pod deską rozdzielczą.To takie proste!

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Pytanie: czy Może SP92 zmienić ECU samochodu i korzystać z systemem Windows 7?

A: nie, on nie może zmienić ECU & oferujemy korzystać z systemu Windows XP.

Dowód CE
Sprzedaż Obsługa sprzedaży hurtowej i detalicznej
Słowa kluczowe Narzędzie Dino-skanera
szczególne cechy Bluetooth
Platforma Globalny
Wersja Sprzętu 1 rok
Język Czeski
miejsce pochodzenia towaru Guangdong, Chiny (Mainlan
Wysyłka Szybka i bezpieczna wysyłka
Pochodzenie RS(pochodzenie)
Typ Towaru Czytniki Kodów I Narzędzia Skanujące
Aktualizacja Oprogramowania TAK
Kolor Jak Na Zdjęciu
Wersja Oprogramowania Sklep

Napisz opinię

Wysokiej jakości Advanced PC Scan Tool i drogowy dynamometr Dyno-scan For Dynamometer and Windows Automotive Dyno Scanner

Wysokiej jakości Advanced PC Scan Tool i drogowy dynamometr Dyno-scan For Dynamometer and Windows Automotive Dyno Scanner

Opinie