Nowy Wyprzedaż! Darmowa wysyłka TSAUTOP szerokość 0,5 m pelicula hydrografica water transfer printing film wtp film WDF1053

Darmowa wysyłka TSAUTOP szerokość 0,5 m pelicula hydrografica water transfer printing film wtp film WDF1053

Nowy produkt

zł29.42

-14%

zł34.61

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: аквапринт, гидрографическая folia, mop PVA, diy water transfer printing kit, colove ky500x, xs809, aktywator wody druku, drukowanie wody, takie jak woda, takie гидрография.

drukowanie migracji wody / hydrografii mające zastosowanie do różnych materiałów, w tym tworzywa sztuczne, metal, ceramikę, drewno, kamień, smołę, może również dokonać przeniesienia na nierównych powierzchniach,

swoje zbawienie wynagrodzenie obowiązki obrazy porównuje do innej technologii druku i łatwy w obsłudze,to sprawia, że drukowanie jest bardziej fantazyjny.Opis zjeżdżalnia transferowy druk folia, Гидрографическая drukowana folia , wodorozcieńczalny drukowana folia , hydrograficzne , folie 3D sześcienna drukowana folia płynna transferowy druk folia zastosowanie zdobią przedmioty, które wahają się od całych terenowych i paneli deski rozdzielczej samochodów do mniejszych przedmiotów, takich jak kaski rowerowe lub inne motoryzacja wykończenie, samochodowe wnętrza, X-box, pistolety, kubki, części samochodowe,mysz, motocykl .Folie można stosować na wszystkie rodzaje podłoży, w tym plastik, włókno szklane, drewno, ceramikę i metal.Dla większości części, jeśli produkt można zanurzyć w wodzie, można użyć гидрографический proces.Szerokość folii ostatnia litera każdego opisu obrazu: A-100CM ; B-50CM obrazy filmu włókno węglowe, czaszka, kamuflaż ,drewniane, marmur& kamień, skóra zwierzęcia , rysunek, malarstwo należności,metal zalety 1. Wysoka jakość: nasza folia do drukowania migracji wody otrzymała 99% wyższe pozytywne opinie od klientów na całym świecie. 2. Najlepsza cena: konkurencyjna cena przy małym zamówieniu, duży rabat dla dużego rozkazu. 3. terminowe dostawy : wysyłamy zamówienia po dokonaniu płatności w ciągu 2-3 dni) 4. Najlepszy serwis posprzedażowy: zapewniamy państwu trening umiejętności drukowania migracji wody, przydatne porady. 5.różne wzory filmu drukowania przesyłania wody 6. Film drukowania przesyłania wody należności popularne : zaczęliśmy nasze własne obrazy, niektóre wzory dostępne tylko od naszej firmy.

7. produkcja na zamówienie możemy również wydrukować swój własny projekt, prosimy wysłać nami obraz konstrukcji wewnątrz .Format AI.To będzie twój przykładowy należności, nigdy nie sprzedamy twój przykładowy należności osobom trzecim.

PROCES HYDRO NURKOWANIA DO REGULARNEGO NURKOWANIA

Hydro-Nurkowanie Krok 1: Czyszczenie Przygotowanie Powierzchni Do Pokrycia Podstawowego

Upewnij się, że przedmiot jest bardzo czyste i nie zawiera kurzu, tłuszczu, brudu i wody.Ten hydro zanurzając zestawy do nurkowania pochodzą z szkockiej ochraniaczem i częścią 800 piasku wilgotne/ suche skórki które można użyć, aby lekko potrzeć część окунаете.To tworzy mechaniczny klucz, aby podkład mogła ustanawiać połączenie z częścią.Wyczyść nowa i załóż rękawice ochronne, aby uniknąć przedostania się na niej smaru z rąk przed malowaniem i zastosowaniem druku hydro dipping.Teraz załóż parę lateksowych rękawiczek.Od tego momentu zawsze nosić rękawice, dotykając przedmiotu.To powinno zapobiec przedostawaniu się smaru na przedmiot z ręki, co może mieć wpływ na reakcję farby i powodować problemy z nurkowaniem.Przed farbą podkładową należy dokładnie wytrzeć przedmiotu, aby usunąć resztki kurzu/śmieci.To zostawi swój towar bardzo czysty i gotowy do następnego kroku w procesie zanurzenia hydro

Hydro nurkowania Krok 2: podkład i podkład

Dalej w procesie zbiornik nurkowania chcesz zastosować środek gruntujący.Zapewniamy dobrą okrągły podkład biały, czarny lub w innych kolorach.Po energicznym wstrząśnięciu banki w ciągu 2-3 minut nałóż cienką warstwę kurzu.Odczekaj 10 minut, a następnie nałożyć nieco bardziej gęsta warstwa.Poczekaj jeszcze z dziesięć minut, a następnie zastosować to, co powinno być ostatnią warstwą.Unikaj pośpiechu przy nakładaniu farby, gdyż może powodować reakcję, kiedy rozpuszczalniki odparowują i farba chemicznie wiąże się z produktem.Jeśli przedmiot nadal nie jest pokryta równomiernie, kontynuuj dodawanie warstwy, aż do upewnij się, że jest on pokryty równomiernie.Wszelkie przebiegi można usunąć po wyschnięciu papierem ściernym, dołączonej do zbiornik nurkowania.Przechodzimy do następnego kroku w projekcie elektrowni wodnych-nurkowania.Odczekaj godzinę, aż szczegół całkowicie wyschnie przed przejściem do następnego kroku.

Kolejnym krokiem w procesie zbiornik nurkowania jest nałożenie odpowiedniej warstwy bazowej.Dostarczamy kolor, który polecamy z twojej folią, jeśli ona istnieje.Jeśli w filmie są przezroczyste części, otrzymasz wybrany przez ciebie kolor farby.Farba, którą dostarczamy w sprayu баллончиках, to samochodowa podstawowa farba.Jest to wysokiej jakości farba, która dobrze współpracuje z podkładem i naszymi foliami i działa dobrze z pojemnika aerozolowego.

Hydro-nurkowanie Krok 3:Pierwsza suszenie do hydro-nurkowania

Jak i w przypadku z gruntem, należy unikać zbyt dużej ilości za jednym razem.Na początek nałóż małe warstwy, dopuszczając десятиминутные odstępach czasu schnięcia między warstwami.Daj części do wyschnięcia na 80% w ciągu 10 minut (60 ° c -200 ° c,regulacja temperatury w zależności od materiału) do suszarki mikrofalowej lub w tunelu, przed przejściem do następnego etapu procesu hydro-nurkowania.

Hydro Nurkowania Krok 4:Nurkowanie

Jest to bez wątpienia nasza ulubiona część procesu zbiornik nurkowania.Przed hydro-nurkowaniem trzeba uruchomić grzejnik swojego hydro-dodatkowego zbiornika na 30-90 minut i sprawdzić regulator temperatury wody.Gdy temperatura wody osiąga 25-30℃.Następnie można przygotować swoje przedmioty i wyciąć odpowiedniej wielkości гидрографическую folię.

Grubość Folii Do Druku Transferowego Wody 0.03 mm-0.04 mm
Materiał Folii Drukowania Migracji Wody PVA
Szerokość Produktu 0.5m
Wysokość Produktu 0.6m
marka цаутоп
Temperatura Robocza Wody 25~35 Stopni Celsjusza
Zastosowanie Folii Do Drukowania Migracji Wody plastik, włókno szklane, drewno, ceramika i metal
Opis Filmu Drukowania Migracji Wody Wodorozcieńczalny Odporność Na Ścieranie
Typ Towaru Etykiety I Naklejki
Długość Produktu 0m
Szablony Włókno Węglowe, Czaszka, Płomień, Kamuflaż, Drewno, Marmur
Waga Produktu 0.3kg
Rodzaj Materiału PVA
Nazwa produktu Zjeżdżalnia Transferowy Druk Folia, Folia Гидрографическая
szczególne cechy Spersonalizowane dekoracje

Napisz opinię

Darmowa wysyłka TSAUTOP szerokość 0,5 m pelicula hydrografica water transfer printing film wtp film WDF1053

Darmowa wysyłka TSAUTOP szerokość 0,5 m pelicula hydrografica water transfer printing film wtp film WDF1053

Opinie