Nowy Wyprzedaż! Automatyzacja dobry zestaw do bram przesuwnych rox600klt drive rox600 remote flo2re

Automatyzacja dobry zestaw do bram przesuwnych rox600klt drive rox600 remote flo2re

Nowy produkt

zł800.65

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: bramy automatyczne, bramy są otwarte, miło смило, ХОРМАНН, brama dwuskrzydłowa, pilot zdalnego sterowania doorhan, kontrola dobry, przyszedł, brama silnik huśtawka, NIEŹLE.

Skład zestawu: napęd rox600-1 szt., pilot flo2re-2 szt.

Automatyczny zestaw do bram przesuwnych o wadze do 600 kg. Nice rox600klt o optymalnej długości skrzydła do 5 m, wyposażony w elektromechaniczne wyłączniki krańcowe.Napęd elektromechaniczny z serii Rox przeznaczony jest do automatyzacji przesuwnych (przesuwnych) bramy do użytku domowego typu.Wyposażony w sterownik z wbudowanym radiem 433,92.Prosty układ, wyposażony w silnik 230 v, działa niezawodnie w temperaturach ujemnych.

Sterownik uproszczony w konfiguracji, co czyni go dostępnym dla amatorów.Do bloku sterowania napędem można podłączyć dodatkowe akcesoria: lampę sygnalizacyjną, fotokomórki zabezpieczające, uniwersalną zewnętrzną stację i przycisk sterowania.Funkcje, takie jak "automatyczne zamykanie" i "zamknięcie po zrobieniu zdjęcia", są konfigurowane w układzie sterowania.Ponadto, do napędu rox600klt można regulować i dostosować płynny start jazdy i płynne hamowanie.Obudowa Rox i pokrywa napędu wykonane są z wytrzymałego stopu aluminium.Uchwyt odblokowania znajduje się na obudowie napędu, co pozwala w nagłych przypadkach (np. podczas przerwy w zasilaniu) wyciąć i zamknąć bramę ręcznie.

Gwarancja na produkt wynosi 1 rok.

Materiał Żelazo
marka Dobry Rosyjski Pub
Obraz Otwory Automatyczny
Numer Modelu ROX600
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Otwarty Styl Przesuwne

Napisz opinię

Automatyzacja dobry zestaw do bram przesuwnych rox600klt drive rox600 remote flo2re

Automatyzacja dobry zestaw do bram przesuwnych rox600klt drive rox600 remote flo2re

Opinie