DIY Diamentowa haft, malarstwo kwiat z domową ozdobą jest haft krzyżem diamentowa mozaika fioletowy liliowy

Nowy produkt

zł17.82

-44%

zł32.37

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: Diamentowa farba kolor fioletowy, japońska ściana, diamentowa haft czaszki, sztuczka dziewczyna, mięso garnitur, 5d diamentowa malarstwo, samochodowy wzornik, wiśniowy kolor haftu krzyżykiem, diamentowa haft liliowy, 5d Chiny.

Uwaga: oferujemy również bezpłatną wysyłkę tylko lotniczą poczta wieloryba, a nie EMS czas dostawy wynosi 15-60 dni.jeśli срочны,Proszę wybrać DHL lub EMS.Szanowny, uwaga!Diamentowe wzory, które sprzedawali, są полуфабрикатом i nie zawierają ramkę .Diament malarski materiał, który sprzedaliśmy, to wiertło z żywicy, ten rodzaj malarstwa-okrągły diament (trzeba całkowicie przykleić zdjęcie).Trzeba tylko poprawnie nakleić diament na odpowiedni obszar.To nadaje się również dla wielu facetów, aby zakończyć.Możemy również zaprojektować obraz Diament z własnym wizerunkiem.

Obszar wyświetlania klienta przed płatnością, proszę, przeczytaj uważnie poniższe treści, to gwarantuje ci szczęśliwego wycieczkę na zakupy. 1. Nasza firma akceptuje następujące transakcje: sprzedaż Detaliczna: akceptujemy detalicznych transakcji od wszystkich klientów na całym świecie.My nie ustalamy minimalny limit dla wszystkich towarów.Handel hurtowy: akceptujemy hurtową od wszystkich klientów na całym świecie.Uśmierzać naciska na zapas, partia, którą stosujemy, jest większa lub równa 2 sztuki.jeśli chcesz dużej ilości hurtowej sprzedaży, prosimy o kontakt z nami, porozmawiamy z państwem cenę hurtową, sposób transportu i tak dalej.Wierzymy, że uda nam się osiągnąć satysfakcjonującej umowy.Agent dostawy: jeśli obcy online sprzedawców, możemy zapewnić obsługę spedytora dla ciebie.Proszę wyraźnie poinformuj nas książki adresowej informacje na swoich nabywców w handlu, będziemy ze wszystkich sił starać się być ci pomocne w tym samym czasie, i będziemy w pełni szanować swoje tajemnice służbowe, nigdy nie robi nic szkodliwego dla interesów swojego zachowania.Jeśli twój kraj i region nie znajduje się w obrębie kraju darmowej dostawy, możesz skontaktować się z nami, zapewnimy ci najlepszy sposób dostawy. 2. transport: nasze produkty od kontynentalnych Chin.Po udanej płatności dostarczymy towar w ciągu 5-7 dni roboczych, twój towar zazwyczaj przyjedzie w ciągu 7-50 dni roboczych.W rzadkich przypadkach może wystąpić opóźnienie, która zależy od pogody i szybkości przejścia kraju i ładunku.Kiedy towar zostanie wysłany, będziemy aktywnie monitorować stan transportu twojego towaru.Zazwyczaj używamy mały pakiet porcelanowa poczta dla twojego przejścia, w normalnych okolicznościach, towary dostarczane będą w dniach 15-30.Ale są i inne przypadki opóźnienia, na przykład, zła pogoda opóźnia przyjazd do kraju, a system pocztowy opóźnia to wysyłkę z lokalnego urzędu pocztowego i tak dalej.W ten sposób, termin dostawy przesyłki China Post wynosi maksymalnie 50 dni. 3. Tempo: po tym, jak towar przybył do kraju, może produkować określone stawki w niektórych krajach.Ta część opłaty należy uiścić za tobą . 4. po sprzedaży usługi: wszystkie towary, które sprzedajemy, są sprawdzane surowo.Jeśli okaże się, że otrzymany towar ma problem jakości (неискусственное uszkodzenie) w ciągu 3 dni.Proszę, zrób zdjęcia i skontaktuj się z nami, możemy zmienić lub zwrócimy ci pieniądze. 5. opinia: twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne.Jeśli jesteś zadowolony z jego towarem, prosimy, daj nam pozytywną opinię.Jeśli nie jesteś zadowolony z towaru, prosimy o kontakt z nami, możemy rozwiązać spór z tobą zamiast wysyłać negatywną opinię na Uzdrowieniechorych.pl.Dziękuję bardzo.

Materiał Żywica
marka YI BRIGHT
Obszar Wklejania Pełna
Rodzaj Wzoru Kwiatowy
Styl Europejski i amerykański styl
Skorzystaj z Obrazy
Sposób Pakowania Płótna Zwinięty W Rurkę
Forma Dzielić
Ilość kolorów 30-45
Kształt Rombu Powierzchnia
Opakowanie Zewnętrzne Kolorowe Pudełko
Ramka No

Napisz opinię

DIY Diamentowa haft, malarstwo kwiat z domową ozdobą jest haft krzyżem diamentowa mozaika fioletowy liliowy

DIY Diamentowa haft, malarstwo kwiat z domową ozdobą jest haft krzyżem diamentowa mozaika fioletowy liliowy

Opinie