Szybka ładowarka funkcja 2019 nadchodzi nowa kuchenka taśmy maszyna do winnicy

Nowy produkt

zł1 668.02

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: połącz winogron grapevine, do winnicy, elektronarzędzia, owocowy ogród, elektryczny sekator nożyce, G04, sekator elektryczny, nożyce do przycinania baterii, uniwersalna skrzynka narzędziowa, frezarka makita.

GORĄCE PRODUKTY

Wskazówka: możesz zamówić akcesoria z обрезными nożyczkami.Możesz zaoszczędzić nie mniej niż 20 dolarów na kosztach wysyłki.Jeśli kupujesz oddzielnie i trzeba płacić za dostawę, części zamienne zostaną wysłane skrzynką oddziałem wolniej niż kurier.CERTYFIKACJA INFORMACJE O FIRMIE

Wysyłka Jeśli twoje miasto znajduje się w odległym miejscu, proszę kliknąć na obrazek poniżej, aby zapłacić za dodatkową opłatą w wysokości $ 35. Można pominąć te informacje, jeśli Twoje miasto i region są częścią zwykłego zasięgiem

Survice po-sprzedaży:

O gwarancji:

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem uszkodzenia po otrzymaniu/lub niewłaściwego użytkowania).Na dodatek dostępny jest trzymiesięczną gwarancją.

2. kupujący ponosi odpowiedzialność za należności celne, podatki i cła importowe, które mogą być stosowane.Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez służby celne, importowym, podatkami lub innymi cła.Aby zagwarantować oryginalny standard produktu, proszę, zamów go w naszym oficjalnym sklepie.

3. Proszę zwrócić uwagę, że, proszę sprawdzić podatek, który trzeba zapłacić w miejscowym urzędzie celnym przed zakupem, aby zrozumieć dodatkowe koszty przed zakupem.Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez służby celne, importowym, podatkami lub innymi cła. .

4. Przed podpisaniem pakietu, należy sprawdzić, aby upewnić się, że produkt nie został uszkodzony podczas transportu i sprawdzić, czy produkt znajduje się w nim.Jeśli nie, proszę, odrzuć podpis.Dopóki nie podpisze pakiet, można uznać za który otrzymał odpowiedni produkt

Transport:

1: wspieramy globalną dostawę

2: nasz dział transportu organizuje wysyłkę po raz pierwszy po tym, jak złożyć zamówienie.

3: sprawdź swój kod pocztowy, to przyspieszy wysyłkę.

4: usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika, za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych.Czas dostawy może się różnić, szczególnie w sezonie.

5: po tym jak śledząc informacje przychodzi out, szybka wysyłka może podjąć 5-7 dni roboczych.Jeśli poczta dostarcza towar, to może trwać 30-45 dni.

6: Jeśli nie otrzymałeś produkt po normalnym czasie transportu, prosimy o kontakt z nami czas.Staramy się śledzić swoje zamówienie i odpowiemy jak najszybciej.

Zwrot i zwrot środków pieniężnych:

1. masz 14 dni, aby wrócić od daty otrzymania.Proszę, skontaktuj się z nami w ciągu 14 dni.Jeśli ten produkt należy do ciebie więcej niż 14 dni, będzie traktowany jako używany, i nie sprowadzimy go z powrotem lub nie zastąpi.Mamy nadzieję, że można zrozumieć.

2, wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, przyczynę zwrotu i identyfikator Uzdrowieniechorych.pl id.Zwrócimy ci pieniądze po otrzymaniu oryginalnego towaru i opakowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

marka SWANSOFT
Aplikacja Zestaw Narzędzi Domowych
Typ Połączenie
Pakiet Przypadek
Numer Modelu B11
DIY dostawy ELEKTRYCZNY

Napisz opinię

Szybka ładowarka funkcja 2019 nadchodzi nowa kuchenka taśmy maszyna do winnicy

Szybka ładowarka funkcja 2019 nadchodzi nowa kuchenka taśmy maszyna do winnicy

Opinie