4K Digital HDTV Indoor Aerial Amplified Antenna 1280 Miles Range for Life Local Channels Broadcast

Nowy produkt

zł34.23

-13%

zł39.80

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: dvb t2 wifi, dvb, tuner TV, cyfrowy naziemny dvb t2, mini STB, Cyfrowy dvb t2, dvb t2 tuner, vmade wifi, dvb c, DVB T.

Opis:

Superslim zadaszony antena HDTV: nasz superslim antena specjalnie zaprojektowana do odbioru cyfrowych olejków programów telewizyjnych (over the air), ze wszystkich lokalnych stacji telewizyjnych.Tak, że nigdy więcej nie płacisz bardzo drogie telewizji kablowej lub satelitarnej opłaty i uzyskaj wszystkie lokalne kanały w krystalicznie czystej jakości, całkowicie za darmo.

Cechy:

1. darmowe kanały Full HD: wysokiej jakości antena nowej generacji może pozbyć się wysokich opłat za oglądanie telewizji cyfrowej.Ta antena jest kompatybilna z telewizyjnymi konwerterami i setki telewizorów cyfrowych/4K ultra high definition (4K UHD) telewizorów, takich jak ABC, CBS, NBC, PBC, Fox.W tym wiadomości lokalne, dziecięce i sportowe, aktualności, prognoza pogody, bajki i programy edukacyjne itp. Proste i darmowe narzędzie do życia, aby uzyskać kanał bez miesięcznego rachunku

2. ultra-cienki i łatwy w użyciu: antena telewizyjna lekka jak piórko, pozwala na umieszczenie go praktycznie w dowolnym miejscu i nie wymaga zasilania.Z unikalnego tworzywa sztucznego powlekane i srebrnej gipsową, importowanej z USA, wszystkie akcesoria wykonane są z czystej miedzi, aby zapewnić swobodny kontakt.Cyfrowa antena HDTV z 16,5-stopowym po kablu koncentrycznym, wzmacniacz sygnału wzmacniacz, wymienna etykieta 3 m. Instalacja jest lekki wietrzyk, składający się z 3 kroków: rozwiń go, podłącz i skanowanie kanałów.Możesz umieścić go wysoko na oknie (zalecane)

3. zmodernizowany wzmacniacz i zasięg 1280 mil: odbiór tej anteny HDTV zoptymalizowany do najbardziej odpowiedniego stanu, włączony wymienny wzmacniacz do odbioru sygnałów w obrębie maksymalnego zakresu 1280 km.Jest to współczynnik wzmocnienia wzmacniacza, zazwyczaj wyższa niż 2-4ДБ.odbiór tej anteny można stwierdzić, że jest to najnowsza technologia 2020 roku, która odbiór zwiększyła się o 5-10% w porównaniu z najnowszą wersją.

4. Full HD Crystal Clear TV: nowy ekologiczny odporność ogniowa miękki materiał PC i bardzo wydajny, ultra-cienka konstrukcja zapewniają wodoszczelność i молниезащиту naszej zadaszonym anteny HDTV.Nasza inteligentna antena telewizyjna wykorzystuje ulepszony wzmacniacz sygnału z wbudowanym inteligentnym układem IC nowej generacji i krystalicznie czystą technologią filtra do odbioru sygnałów w paśmie 1280 km.Nowa technologia filtruje telefony i FM-sygnały, co prowadzi do bardziej wyraźnego obrazu i niski poziom hałasu.

Cechy zadaszonym anteny HDTV:

1) Świetny odbiór na wszystkich FM/VHF/UHF kanałach.

2) może być bezpiecznie pomalowany zgodnie z jakimkolwiek domowym wystroju, nie wpływając na odbiór i nie prowadzi do utraty sygnału.

3) Super miękki, delikatnie smukła konstrukcja i potężne możliwości odbioru robią tę antenę najlepszym wyborem do każdego domu.

Cechy wewnętrznej anteny telewizyjnej:

Zakres częstotliwości: 47-230 Mhz, 470-862 Mhz

Zakres odbioru: FM/VHF/UHFGain: 28 db

Poziom wyjściowy: 100dbμv

Impedancja: 75Ω

Wskaźnik hałasu: ≤3 db

Długość kabla antenowego: ok 3,3 m/129,92 cala

list przewozowy:

1 x 1280Miles 4K HDTV antena ze wzmacniaczem

Uwaga:

1. dla telewizorów z płaskim ekranem wysokiej rozdzielczości, proszę sprawdzić w instrukcji telewizora, aby upewnić się, że telewizor ma wbudowany tuner do odbioru naziemnej radiofonii i telewizji, i upewnij się, że ten tuner może odbierać HD-sygnały, bo inaczej nie będzie w stanie odbierać i oglądać HD-kanały.

2. Od czasu do czasu перенастраивайте telewizor i/lub cyfrowego pudełko, aby upewnić się, że otrzymujesz wszystkie dostępne usługi.Migracja trwa zaledwie kilka minut, za pomocą pilota zdalnego sterowania.

3. jakość sygnału określa jakość obrazu i ilość kanałów, które można uzyskać.Jak tylko dostaniesz antenę, podłączyć ją do telewizora i spróbuj przesunąć ją po domu, aby znaleźć miejsce z najlepszym sygnałem.Możesz być zaskoczony, jak wiele HD-kanały można dostać!

3. jest to wzmocniona antena.Jeśli sygnał nie może być przyjęty podczas korzystania z zewnętrznego wzmacniacza, wyjąć wzmacniacz i spróbuj ponownie.W niektórych przypadkach wzmacniacz może powodować автоколебания.

Instrukcja Konfiguracji

Krok 1: Podłącz końcówkę dołączonego kabla koncentrycznego do złącza ANT/IN na tylnym panelu

telewizor lub cyfrowy przetwornik,podłączyć wtyczkę USV do portu USB telewizora lub cyfrowego przemiennika.

Krok 2: Trzymaj antenę ręką, w pobliżu okna, należy umieścić ją poziomo lub pionowo.

Krok 3: w menu ustawienia tv lub STB ustaw tryb tunera na"antena" lub"powietrze".Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, proszę odnieść się do instrukcji obsługi telewizora.

Krok 4: w menu ustawienia tv lub STB ustaw telewizor w pozycji"skanuj kanały.Czasami może być określona jako автопрограмма,automatyczne skanowanie,wyszukiwanie kanału lub skanowanie kanału.Zajrzyj do instrukcji obsługi telewizora lub szczegółowej instrukcji.

Krok 5: Jeśli odbiór sporadyczny, spróbuj przenieść antenę w inne miejsce i ponownie skanować telewizor, dopóki nie będzie można znaleźć optymalną pozycję.

Krok 6: Umieść antenę w optymalnej pozycji, które znalazłeś.

Uwaga:

1. dla telewizorów z płaskim ekranem wysokiej rozdzielczości, proszę sprawdzić w instrukcji telewizora, aby upewnić się, że telewizor ma wbudowany tuner do odbioru naziemnej radiofonii i telewizji, i upewnij się, że ten tuner może odbierać HD-sygnały, bo inaczej nie będzie w stanie odbierać i oglądać HD-kanały.

Typ W pomieszczeniu
Numer Modelu DVB-T2
Zakres Częstotliwości 47-230 Mhz, 470-862 Mhz
Pakiet TAK
marka Рондафул

Napisz opinię

4K Digital HDTV Indoor Aerial Amplified Antenna 1280 Miles Range for Life Local Channels Broadcast

4K Digital HDTV Indoor Aerial Amplified Antenna 1280 Miles Range for Life Local Channels Broadcast

Opinie