Nowy samochód moc czysta fala sinusoidalna przetwornica DC 12 v DO AC 220 / 110 w 6000 W samochód sinusoida konwerter 2 USB Converte z wyświetlaczem led

Nowy produkt

zł141.21

-10%

zł158.65

W magazynie

999 Przedmioty

Lista życzeń

Tagi: falowniki prądu stałego, prądu przemiennego, alternatywa dla falownika zasilanego, Od 12 do 220, 9v 1a usb, 12V do 220V инвертируют, инвертированная moc, aiyima czysty sinusoidalny inwerter mocy, hybrydowy инверт, słoneczny falownik japna, odwróć czysty sinus.

Dane techniczne:

Model: SP3-T6000

Nazwa: Samochód falownik o mocy 6000 W

Napięcie wejściowe: DC 10.5 V~15V

(Gdy napięcie akumulatora poniżej 10,5 v, falownik znajduje się w ochronie przed niskiego napięcia, gdy napięcie akumulatora powyżej 15 w, falownik znajduje się w obronie od wysokiego napięcia.)

Napięcie wyjściowe : AC110V /220V

Częstotliwość wyjściowa: 50 Hz dla modelu 220 v /60 Hz dla modelu 110 w

Szczytowa moc : 6000 W

Moc znamionowa :500 W

Kształt fali wyjściowej: zmodyfikowana fala sinusoidalna.

Wielkość opakowania:7.87x4.4x2.2inches

Waga: około 0,8 kg

Cechy:

1. 12V zwykle nadaje się do samochodów osobowych, 24V-dla samochodów ciężarowych, 48V 60V i-dla pojazdów elektrycznych

2. dostępny zakres znamionowego napięcia urządzeń elektrycznych : 200~240V, 100~120V

3. bezpieczny zakres naszego napięcia wejściowego falownika:12V (9.8~15V)

4. 8 Funkcja Ochrony Bezpieczeństwa:

① Ochrona przed odwrotną polaryzacją

- Niskie napięcie?ochrona

Ochrona od wysokiego napięcia wejściowego

Ochrona przed przeciążeniem prądowym

Zabezpieczenie przed zwarciem

Ochrona przed przegrzaniem

Ochrona przed przeciążeniem

Wewnętrzne bezpieczniki

Pakiet Jest Włączony:

1 x falownik zasilający

2 x klips do baterii

1 x wtyk zapalniczki

1 x instrukcja w języku angielskim

Zalety:

1. falownik o mocy 4000 W.: Samochodowy falownik mocy z 2 portami USB do gniazda sieciowego prądu przemiennego.moc przepięcia: 4000 W, Falownik moc pochodzi z wolnego zapalniczkę i 2szt батарейными uchwytami zapewniającymi ciągłą moc 400 W, maksymalna moc 4000 W (prosimy, upewnij się, że łączna moc podłączonych urządzeń wynosi ≤ 300 W).

2. wyświetlacz ekranu Led: wyświetlacz Led pokazuje napięcie akumulatora, napięcie wyjściowe.Bardziej lekki kabel może łatwo zasilać urządzenie.Jeśli moc wyjściowa przekracza 150 W, użyj krokodyli zaciski do akumulatora.

3. Szybkie ładowanie podwójne porty USB: jedno gniazdo prądu zmiennego i dwa porty usb mogą zaoferować 100% szybką ładowarkę do telefonów komórkowych, komputerów, laptopów,odciągacza, nebulizator,maszynki do golenia,medycznego i ratowniczego urządzenia,wyposażenia awaryjnego, itp., mogą być jako awaryjnego źródła zasilania

4. multi ochrona: wbudowane bezpieczniki, bezpieczna ładowarka konstrukcja i wentylator zapobiega przegrzaniu samochodowego zasilającego konwerter,oszczędzając energię i energię.przepięcie, przeciążenie, przekroczenie prądu, zwarcie, niskie napięcie, przegrzanie, zabezpieczenie przed zwarciem.

5. lekka konstrukcja i wysoka jakość: lekki i kompaktowy, idealny do wypoczynku, wyżywienia i podróży służbowych.Może on być podłączony praktycznie do każdego samochodu o mocy 12 W, zapewniając możliwość ładowania w każdym miejscu.

6. Co otrzymujesz: 4000W samochodowy falownik zasilający, instrukcja obsługi, 2x zacisk akumulatora, 1x wtyczka samochodowa i 100% obsługa klienta.

Ostrzeżenia:

1. jest to zmodyfikowany falownik sinusoidalny,nie mające zastosowanie do urządzeń, które działają od wbudowanego silnika, suszarkach,klimatyzacji, kawy,pomp wodnych, indukcyjnych kuchenek,lodówek i kuchenek mikrofalowych itp. Upewnij się, że łączna moc podłączonych urządzeń wynosi ≤ 400 W

2. dokręcić dodatnie (+) i ujemne (-) zacisku przy użyciu samochodowego konwerter

3. Jeśli przetwornik jest bezpośrednio połączony z zapalniczki.Wysoka moc wyjściowa musi być poniżej 150 Watów.Jeśli moc powyżej 150 W,zalecamy korzystać z krokodyli zaciski do akumulatora ,bo zapalniczki samochodowej może nie pozwolić sobie moc ponad 150 Watów.

4. przetwornik samochodowy nadaje się tylko do DC12V i samochodu, nie stosuje się do DC 24V i samolotu

5. proszę, nie zostawiaj falownik włączony przed uruchomieniem samochodu.Przed podłączeniem do akumulatora falownik łatwo uszkodzić.Właściwa operacja polega na tym aby najpierw podłączyć do akumulatora a następnie włączyć przełącznik falownika

6. to normalne, gdy przetwornica nagrzewa się podczas jego użytkowania.Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy umieścić falownik na płaskiej powierzchni, miejsce pracy powinno spełniać następujące kryteria:

① Trzymaj falownik suche, nie dopuszczać do kontaktu z wodą lub innymi płynami, trzymaj falownik z dala od wilgoci lub wody.

② Fajne środowisko, należy utrzymywać temperaturę od 0 stopni Celsjusza a 40 stopni Celsjusza.Nie montować falownika w pobliżu otworów wentylacyjnych lub innymi urządzeniami.Staraj się, aby falownik nie oświecało bezpośrednio światłem słonecznym.

/ O serwisie /

Terminowość pełny zwrot pieniędzy, jeśli towar nie zostanie odebrany w gwarantowany czas dostawy

Bardziej trwała ochrona 15 dni więcej zabezpieczenia po zakończeniu zamówienia

Zwrot dodatkowo należy zwracać dowolny towar,tylko tego, że jest w idealnym stanie

Gwarantowana jakość gwarantowana jakość lub pełny zwrot pieniędzy

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.

Wydajność konwersji 0.8
Moc znamionowa 6000 W
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Częstotliwość Wyjściowa 50 Hz
marka Автолидер
Napięcie wyjściowe AC110V /220V
Napięcie wejściowe 10V-19V
Dowód NIE

Napisz opinię

Nowy samochód moc czysta fala sinusoidalna przetwornica DC 12 v DO AC 220 / 110 w 6000 W samochód sinusoida konwerter 2 USB Converte z wyświetlaczem led

Nowy samochód moc czysta fala sinusoidalna przetwornica DC 12 v DO AC 220 / 110 w 6000 W samochód sinusoida konwerter 2 USB Converte z wyświetlaczem led

Opinie